MJC ranking 2015/2016

Info

MJC staat voor Monk Jeugd Competitie. Deze competitie is een strijd tussen alle Monk jeugdleden. De opzet is eenvoudig: gewoon lekker komen boulderen en punten bij elkaar klimmen. Vijf keer per jaar is er een competitieronde. Er zijn vier categorieën, die overeenkomen met onze eigen trainingsgroep-indeling (jongens en meisjes bassiscchool en middelbare school).

Aan het eind van het schooljaar worden alle punten bij elkaar opgeteld. Je slechtste resultaat wordt weggestreept. Bij de eindwedstrijd op de laatste training van het seizoen worden alle winnaars bekend gemaakt. Natuurlijk is er na elke competitieronde een tussenstand en worden de dagwinnaars bekend gemaakt!

Wedstrijddata

De MJC’s zijn op zaterdag van 10:15 tot uiterlijk 12:00 uur, i.p.v. de training.

Zaterdag 31 oktober, ronde 1
Zaterdag 9 januari, ronde 2
Zaterdag 9 april, ronde 3
Zaterdag 28 mei, ronde 4
Zaterdag 9 juli, ronde 5

Tussenstand MJC schooljaar 2015/2016

  totaal#1#2#3#4#5
Meisjes Basisschool
1Skylar3801008010080100
2Mare360801008010065
3Nienke2756565656580
4Lucie20047515547
5Linde1804347434743
6Belle165555555
7Stella157515155
8Keet138404751
9Julia944351
10Kiek4040
Meisjes Middelbaar
1Pleun400100100100100
2Laila30065551008065
3Pien2628051805151
4Florence23355805147
5Kim210656580
6Axi19851375555
7Sonja1084365
8Aradia904743
9Anne5555
10Claire4747
11Morgan4343
12Maya4040
Jongens Basisschool
1Valentijn400100100100100100
2Resul32080808080
3Maron22847516565
4Berend21851475565
5Piet210656580
6Jonas19239515547
7Troy138475140
8Darius133433951
9Dieter122403943
10Mees1105555
11Kobe943955
12Idris864343
13Welmer814734
14Job3737
Jongens Middelbaar
1Paul400100100100100100
2Mees3058065808065
3Torben2655580656555
4Hidde2306555555551
5Camiel2294743515180
6Max1844347474743
7IJsbrand18151404347
8Arvid5151